No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Cylinder Bore | 88.9 mm |
| Component Number | 1. R 1.75 Cr P |
| Component Number | 2. N 2.0 |
| Component Number | 3. SSF 4.0 P |
| Packaging length | 12.5 cm |
| Packaging width | 12.50 cm |
| Packaging height | 2.90 cm |
| Net Weight | 45 g |
Shipping Details
| Weight | 0.069 Kg |
| Customs Code | 840991 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available