Article to be discontinued
Specifications
| Cylinder Bore | 77.25 mm |
| Component Number | 1. R 1.2 Mo P |
| Component Number | 2. M 1.2 IFU P |
| Component Number | 3. 3S 2.5 Cr |
| Packaging length | 12.5 cm |
| Packaging width | 12.50 cm |
| Packaging height | 3.00 cm |
| Net Weight | 33 g |
Shipping Details
| Weight | 0.067 Kg |
| Customs Code | 840991 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available