Article to be discontinued
Specifications
| Cylinder Bore | 100.0 mm |
| Component Number | 1. T 3.16 Cr |
| Component Number | 2. M2.38 IW Cr |
| Component Number | 3. DSF 4.74 Cr |
| Packaging length | 19.0 cm |
| Packaging width | 19.00 cm |
| Packaging height | 3.10 cm |
| Net Weight | 66 g |
Shipping Details
| Weight | 0.12 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Spain |
No longer available