Rear Axle Right
Specifications
| Fitting Position | Rear Axle Right |
| paired article number | 82-0697 |
| Material | Cast Iron |
| Manufacturer Restriction | LUCAS |
| Manufacturer Restriction | TRW |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| for brake disc thickness | 13 mm |
| for brake disc diameter | 304 mm |
| Piston Diameter | 45 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.7 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€22.93
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns