Specifications
| paired article number | 82-0857 |
| Material | Aluminium |
| Manufacturer Restriction | ATE |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| for brake disc thickness | 22 mm |
| for brake disc diameter | 296 mm |
| Piston Diameter | 60 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.429 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€42.20
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 2 business days
- Check shipping rates
- Easy returns