Rear Axle Right, behind the axle
Specifications
| Fitting Position | Rear Axle Right |
| Fitting Position | behind the axle |
| paired article number | 82-1007 |
| Manufacturer Restriction | ATE |
| Brake Caliper Type | Floating Caliper |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| for brake disc thickness | 10 mm |
| Brake Disc Type | solid |
| for brake disc diameter | 280 mm |
| Piston Diameter | 34 mm |
Shipping Details
| Weight | 1.77 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€40.80
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns