Rear Axle Right, behind the axle
Specifications
| paired article number | 82-1021 |
| Fitting Position | Rear Axle Right |
| Fitting Position | behind the axle |
| Manufacturer Restriction | ATE |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper with integrated parking brake |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| for brake disc thickness | 12 mm |
| Brake Disc Type | solid |
| for brake disc diameter | 292 mm |
| Piston Diameter | 40 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.588 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€49.87
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 2 business days
- Check shipping rates
- Easy returns