Front Axle Right, in front of axle
Specifications
| Fitting Position | Front Axle Right |
| Fitting Position | in front of axle |
| paired article number | 82-1061 |
| Manufacturer Restriction | BOSCH |
| Brake Caliper Type | Floating Caliper |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| for brake disc thickness | 20 mm |
| Brake Disc Type | solid |
| for brake disc diameter | 240 mm |
| Piston Diameter | 48 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.443 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€28.50
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates