Rear Axle Left
Specifications
| paired article number | 82-1106 |
| Fitting Position | Rear Axle Left |
| Material | Cast Iron |
| Manufacturer Restriction | MANDO |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| for brake disc thickness | 20 mm |
| for brake disc diameter | 315 mm |
| Piston Diameter | 43 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.449 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€28.70
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 2 business days
- Check shipping rates
- Easy returns