Front Axle Right, in front of axle
Specifications
| Fitting Position | Front Axle Right |
| Fitting Position | in front of axle |
| paired article number | 82-1125 |
| Manufacturer Restriction | FOMOCO |
| Brake Caliper Type | Floating Caliper |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| for brake disc thickness | 23 mm |
| Brake Disc Type | Vented |
| for brake disc diameter | 258 mm |
| Piston Diameter | 54 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.407 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€43.75
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns