Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Material | Aluminium |
| Refrigerant | R 134a |
| Inlet Diameter | 12.9 mm |
| Outlet Diameter | 8.6 mm |
| Core Depth | 17 mm |
| Core Length | 580 mm |
| Core Width | 424 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.02 Kg |
| Weight Volumetric | 0.12 Kg |
| Customs Code | 841590 |
| Country of Origin | China |
€64.33
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns