Front Axle Left
Dimensions and size
| Length | 605 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Front Axle Left |
| External Toothing wheel side | 38 |
| Number of Teeth, ABS ring | 45 |
| ABS-Ring Diameter | 81 mm |
| Wheel-sided joint diameter | 98 mm |
| Transmission-sided joint diameter | 90 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.02 Kg |
| Customs Code | 870850 |
| Country of Origin | China |
€83.80
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns