Specifications
| Core Length | 183 mm |
| Core Width | 187 mm |
| Core Depth | 85 mm |
| Cooling Type | Air cooled |
| Version | sensor hole Q-12mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without sensor |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 2.242 Kg |
| Weight Volumetric | 5.605 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€48.73
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns