Specifications
| Core Depth | 62 mm |
| Core Width | 294 mm |
| Core Length | 200 mm |
| Inlet Diameter | 54 mm |
| Outlet Diameter | 54 mm |
| Cooling Type | Air cooled |
| Material | Aluminium |
Shipping Details
| Weight | 1.0 Kg |
| Weight Volumetric | 4.0 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€57.88
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 2 business days
- Check shipping rates
- Easy returns