Specifications
| Core Depth | 62 mm |
| Core Length | 202 mm |
| Core Width | 240 mm |
| Version | O.E. Modine |
Shipping Details
| Weight | 2.654 Kg |
| Weight Volumetric | 10.616 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€62.65
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns
Shipping rates
Reference Numbers
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
24 vehicles
156
1997 - 2006
Alternatives
€62.41
Dispatch on next business day
€39.35
Dispatch on next business day
€85.07
dispatch in 28 business days