Specifications
| Cooling Type | Air cooled |
| Core Depth | 50 mm |
| Core Length | 654 mm |
| Core Width | 166 mm |
Shipping Details
| Weight | 1.5 Kg |
| Weight Volumetric | 6.0 Kg |
| Customs Code | 841950 |
| Country of Origin | China |
€97.87
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 2 business days
- Check shipping rates
- Easy returns