Specifications
| Core Length | 540 mm |
| Core Width | 130 mm |
| Core Depth | 50 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 1.0 Kg |
| Weight Volumetric | 4.0 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€50.97
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 2 business days
- Check shipping rates
- Easy returns