Specifications
| Material | Aluminium |
| Core Length | 448 mm |
| Core Width | 640 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Version | MT/AC+ |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 3.26 Kg |
| Weight Volumetric | 13.04 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€68.73
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns