Specifications
| Voltage | 24 V |
| Rated Power | 3.2 kW |
| Flange Diameter | 60 mm |
| Plug Type ID | 30-50 |
| Number of Teeth | 9 |
| Number of mounting bores | 2 |
| Rotation Direction | Clockwise rotation |
| for OE number | M002T66872 |
Shipping Details
| Weight | 7.2 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€123.09
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns