both sides
Dimensions and size
| Height | 130 | mm |
Specifications
| Fitting Position | both sides |
| Weight | 0.113 kg |
| Weight | 112 g |
| Weight | 130 g |
| Inner Diameter 1 | 39 mm |
| Inner Diameter 2 | 39 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.13 Kg |
| Weight Volumetric | 0.195 Kg |
| Customs Code | 401699 |
| Country of Origin | Spain |
€2.01
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns