Dimensions and size
| Length | 50.4 | mm |
Specifications
| Weight | 0.02 kg |
| External Thread | M 6 x 1,0 mm |
| Spanner Size | 13 |
| Weight | 20 g |
| Thread Length | 10.8 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.016 Kg |
| Weight Volumetric | 0.48 Kg |
| Customs Code | 870829 |
| Country of Origin | Spain |
€1.03
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns