Front
Specifications
| Fitting Position | Front |
| Weight | 0.43 kg |
| External Thread | M10 mm |
| Material | Steel Elastomer |
| Weight | 430 g |
Shipping Details
| Weight | 0.456 Kg |
| Customs Code | 401699 |
| Country of Origin | Spain |
€4.11
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns