Rear
Dimensions and size
| Length | 265 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Rear |
| Distance of mounting bores | 185 mm |
| Weight | 0.82 kg |
| Material | Steel Elastomer |
| Mounting Type | Rubber-Metal Mount |
| Weight | 820 g |
Shipping Details
| Weight | 0.846 Kg |
| Customs Code | 401699 |
| Country of Origin | Spain |
€9.91
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns