Right
Specifications
| Fitting Position | Right |
| Weight | 0.94 kg |
| External Thread | M 12 x 1,75 mm |
| Material | Steel Elastomer |
| Mounting Type | Rubber-Metal Mount |
| Weight | 940 g |
Shipping Details
| Weight | 1.013 Kg |
| Customs Code | 401699 |
| Country of Origin |
€34.01
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates