Left
Specifications
| Fitting Position | Left |
| Weight | 0.47 kg |
| Transmission Type | Fully Automatic |
| External Thread | M 8 x 1,25 mm |
| Material | Steel Elastomer |
| Mounting Type | Rubber-Metal Mount |
| Weight | 470 g |
Shipping Details
| Weight | 0.488 Kg |
| Customs Code | 401699 |
| Country of Origin |
€16.06
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns