No longer deliverable by the manufacturer
This set has four pads so you will need only one product to replace pads on the entire axle.
Dimensions and size
| Height | 54.8 | mm |
| Thickness | 15 | mm |
| Width | 83.9 | mm |
Specifications
| Wear Warning Contact | not prepared for wear indicator |
| WVA Number | 20754 |
| Packaging length | 9.5 cm |
| Packaging width | 8.2 cm |
| Packaging height | 7.3 cm |
| Trade Numbers | 20754 |
Shipping Details
| Weight | 0.908 Kg |
| Customs Code | 870830 |
No longer available