Specifications
| Voltage | 24 V |
| Plug Type ID | F-GND-L |
| Manufacturer Restriction | Bosch |
| Operating voltage | 28 V |
| Charging Voltage | 28.3 V |
Shipping Details
| Weight | 0.135 Kg |
| Customs Code | 851190 |
| Country of Origin | United Kingdom |
€5.99
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns