Specifications
| Voltage | 24 V |
| Plug Type ID | F-L-L-GND |
| Manufacturer Restriction | Bosch |
| Operating voltage | 28 V |
| Charging Voltage | 28.3 V |
Shipping Details
| Weight | 0.204 Kg |
| Customs Code | 851190 |
| Country of Origin | United Kingdom |
€6.59
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates