Specifications
| Voltage | 12 V |
| Manufacturer Restriction | Valeo (Paris-Rhone) |
| Version | A-Circuit |
| Operating voltage | 14 V |
| Charging Voltage | 14.6 V |
Shipping Details
| Weight | 0.098 Kg |
| Customs Code | 851190 |
| Country of Origin | United Kingdom |
€12.79
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates