Article to be discontinued
Product has been replaced by:
SE3548
Specifications
| Guarantee | 5 years warranty |
| Weight | 2.200 kg |
| Packaging length | 40.6 cm |
| Packaging width | 15.1 cm |
| Packaging height | 15.2 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.909 Kg |
| Customs Code | 732020 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available
Shipping rates
Reference Numbers
Fit Vehicles
OPEL
21 vehicles
CORSA
2006 - 2014
Alternatives
€20.67
Dispatch on next business day
€21.11
Dispatch on next business day
€31.59
Dispatch on next business day
€24.69
Dispatch on next business day
€18.48
Dispatch on next business day