No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Control/Trailing Arm Type | Control Arm |
| Mounting Type | Rubber-Metal Mount |
| Weight | 1.280 kg |
| Packaging length | 21 cm |
| Packaging width | 16 cm |
| Packaging height | 11 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.252 Kg |
| Customs Code | 401699 |
| Country of Origin | Belgium |
No longer available