Article to be discontinued
Dimensions and size
| Length | 515 | mm |
Specifications
| Stroke | 147 mm |
| Extention Force | 630 N |
| Cylinder Bore | 18.5 mm |
| Standpipe Diameter | 8 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.25 Kg |
| Weight Volumetric | 0.5 Kg |
| Customs Code | 830230 |
| Country of Origin | Poland |
No longer available