Article to be discontinued
Specifications
| Rod/Strut | Coupling Rod |
| Weight | 0.400 kg |
| Thread Size 2 | M10X1.5 |
| Packaging length | 32 cm |
| Packaging width | 8 cm |
| Packaging height | 7.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.4 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Turkey |
No longer available