No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Weight | 0.300 kg |
| Thread Type | with right-hand thread |
| Thread Size 2 | M12X1.25 |
| External Thread | 12x1,25 mm |
| Packaging length | 14.5 cm |
| Packaging width | 9.5 cm |
| Packaging height | 5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.3 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Belgium |
No longer available