Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with rolling bearing |
| Guarantee | 5 years warranty |
| paired article number | MK155L |
| Weight | 1.800 kg |
| Packaging length | 19.1 cm |
| Packaging width | 10 cm |
| Packaging height | 21.6 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.768 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | India |
€37.35
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
BOGE
87-677-A
BORG & BECK
BSM5081
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FSM5081
HUTCHINSON
KYB
LEMFÖRDER
MONROE
L25901
RENAULT
7700832420
SNR
SWAG
Fit Vehicles
RENAULT
34 vehicles
CLIO
2000 - 2005
| Body | Model | Produced | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLIO II (BB_, CB_) 3.0 V6 Sport (CB1A) | 2000-11 - 2002-12 | 166 | 226 | 2946 | |
| CLIO II (BB_, CB_) 3.0 V6 Sport (CB1H, CB1U, CB2S) | 2002-12 - 2005-04 | 187 | 254 | 2946 |
LAGUNA
1993 - 2001
Alternatives
€27.06
Dispatch on next business day
€26.14
Dispatch on next business day
€23.99
Dispatch on next business day
€31.73
dispatch in 28 business days