Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without bearing |
| Guarantee | 5 years warranty |
| paired article number | MK329R |
| Weight | 1.100 kg |
| Shape | round |
| Packaging length | 15.1 cm |
| Packaging width | 8.4 cm |
| Packaging height | 14.6 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.144 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Germany |
€63.44
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns