Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info | with gaskets/seals |
| Weight | 47 g |
| Supplementary Article/Supplementary Info | with seal |
| Material | Plastic |
| for OE number | 028121144N |
| Packaging length | 7.5 cm |
| Packaging width | 7.5 cm |
| Packaging height | 8.3 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.065 Kg |
| Customs Code | 391740 |
| Country of Origin | China |
€1.96
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns