No longer deliverable by the manufacturer
Product has been replaced by:
3903
Specifications
| Spanner Size | 20,8 mm |
| Thread Size | M14 x 1,25 |
| Thread Length | 19.0 mm |
| Spark Plug | Nickel Middle Electrode |
| Spark Plug | no interference suppression |
| Spark Plug | with gasket seat |
| Spark Position | 3.0 mm |
| Spark Plug | Fixed SAE connector |
| Trade Numbers | BP6ES-13 |
Shipping Details
| Weight | 0.066 Kg |
| Customs Code | 851110 |
| Country of Origin | Japan |
No longer available