No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Height | 42 | mm |
Specifications
| Filter type | Filter Insert |
| Outer Length | 244 mm |
| Inner length | 225 mm |
| Outer width | 149 mm |
| Inner Width | 130 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.226 Kg |
| Weight Volumetric | 0.565 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | Netherlands |
No longer available