No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Height | 204 | mm |
Specifications
| Filter type | Filter Insert |
| Outer Length | 170 mm |
| Inner length | 117 mm |
| Outer width | 121 mm |
| Inner Width | 67 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.618 Kg |
| Weight Volumetric | 1.545 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Netherlands |
No longer available