Dimensions and size
| Centering Diameter | 55 | mm |
Specifications
| Outer brake drum diameter | 235 mm |
| Inner brake drum height | 55 mm |
| Total brake drum height | 66 mm |
| Number of Holes | 5 |
| Bolt Hole Circle Ø | 100 mm |
| Inner brake drum diameter | 200 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.113 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Netherlands |
€19.80
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates
Inform Me About Availability
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
ASHIKA
ATE
BLUE PRINT
Brake ENGINEERING
DR962052
DELPHI
HELLA
8DT355301321
8DT355301511
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
JAPKO
KAVO PARTS
BD9603
NPS
T340A06
ROADHOUSE
STARLINE
PB 6069
TOYOTA
42431-05010
42431-20190
TRW
Fit Vehicles
TOYOTA
26 vehicles
CARINA
1992 - 1997
Alternatives
€29.02
Dispatch on next business day
€23.10
dispatch in 28 business days
€42.44
dispatch in 28 business days
€28.88
dispatch in 28 business days