Specifications
| Inner brake drum height | 35 mm |
| Total brake drum height | 63 mm |
| Number of Holes | 4 |
| Bolt Hole Circle Ø | 100 mm |
| Wheel Hub Diameter | 47 mm |
| Inner brake drum diameter | 180 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 182 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.085 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Netherlands |
€18.86
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates