Article to be discontinued
Specifications
| Core Depth | 24 mm |
| Core Length | 450 mm |
| Core Width | 425 mm |
| Material | Aluminium |
| Refrigerant | R 134a |
| Refrigerant | R 1234yf |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
Shipping Details
| Weight | 3.895 Kg |
| Weight Volumetric | 23.37 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | China |
No longer available