Article to be discontinued
Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 34 mm |
| Core Length | 600 mm |
| Core Width | 322 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 5.3 Kg |
| Weight Volumetric | 21.2 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
No longer available