Article to be discontinued
Specifications
| Cooling fins material | Copper |
| Core Depth | 33 mm |
| Core Length | 375 mm |
| Core Width | 600 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 4.935 Kg |
| Weight Volumetric | 19.74 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Denmark |
No longer available