in front of axle, Rear Axle Left
Specifications
| paired article number | 2133262 |
| Fitting Position | Rear Axle Left |
| Fitting Position | in front of axle |
| Manufacturer Restriction | ATE |
| Brake Caliper Type | Floating Caliper |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| Piston Diameter | 42 mm |
| for brake disc thickness | 22 mm |
| Brake Disc Type | Vented |
| for brake disc diameter | 330 mm |
| Material | Cast Iron |
| Net weight | 2.31 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.25 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€86.12
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates