Front Axle Right, behind the axle
Specifications
| paired article number | 2133295 |
| Fitting Position | Front Axle Right |
| Fitting Position | behind the axle |
| Manufacturer Restriction | TRW |
| Brake Caliper Type | Floating Caliper |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| Piston Diameter | 60 mm |
| for brake disc thickness | 32 mm |
| Brake Disc Type | Vented |
| for brake disc diameter | 322 mm |
| Net weight | 4.3 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.0 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€110.21
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates