in front of axle, Front Axle Left
Specifications
| paired article number | 2139154 |
| Fitting Position | Front Axle Left |
| Fitting Position | in front of axle |
| Manufacturer Restriction | BOSCH |
| Brake Caliper Type | Floating Caliper |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (2 pistons) |
| Piston Diameter | 45 mm |
| for brake disc thickness | 28 mm |
| Brake Disc Type | Vented |
| for brake disc diameter | 305 mm |
| Material | Cast Iron |
| Net weight | 4.74 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.492 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€73.67
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates