Rear Axle Right, behind the axle
Specifications
| paired article number | 2147301 |
| Fitting Position | Rear Axle Right |
| Fitting Position | behind the axle |
| Manufacturer Restriction | BOSCH |
| Brake Caliper Type | Floating Caliper |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (2 pistons) |
| Piston Diameter | 45 mm |
| for brake disc thickness | 22 mm |
| Brake Disc Type | Vented |
| for brake disc diameter | 285 mm |
| Material | Cast Iron |
| Net weight | 4.96 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.618 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€66.36
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns