behind the axle, Front Axle Left
Specifications
| paired article number | 2147392 |
| Fitting Position | Front Axle Left |
| Fitting Position | behind the axle |
| Manufacturer Restriction | LUCAS |
| Brake Caliper Type | Floating Caliper |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (2 pistons) |
| Piston Diameter | 43 mm |
| for brake disc thickness | 30 mm |
| Brake Disc Type | Vented |
| for brake disc diameter | 321 mm |
| Net weight | 5.58 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.361 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€120.92
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates